• Dansk
  • Svenska
  • Norsk Bokmål
  • English
  • Sydhamnens Trailer Service AB

    I samarbejde med vores servicepartner STS Sydhamnens Trailer Service AB kan vi tilbyde service og reparationer af tankvogne og tanktrailere flere forskellige steder i Sverige.

    Serviceværkstederne kan bl.a. tilbyde udførelse af diverse reparationsopgaver samt reservedelssalg fra VM Tarm a/s’ lager.

    Find kontaktoplysningerne på den nærmeste afdeling her:

    Malmö/Hamnen
    Terminalgatan 5, tlf.: +46 (0) 40 – 12 26 00
    malmo@ststrailerservice.se
    Kontakt: Veronica Sköld, tlf.: +46 (0) 70 – 495 41 24 veronica.skold@ststrailerservice.se
    Hjemmeside

    Helsingborg/Bunka
    Bunkagårdsgatan 8, tlf.: +46 (0) 42 – 29 97 88
    bunka@ststrailerservice.se
    Kontakt: Jörgen Edberg, tlf.: +46 (0) 70 – 495 41 07 jorgen.edberg@ststrailerservice.se
    Hjemmeside

    Göteborg/Hisings Backa
    Transportgatan 7, tlf.: +46 (0) 31 – 58 61 80 hisingsbacka@ststrailerservice.se
    Kontakt: Ingemar Andersson, tlf.: +46 (0) 70 – 695 41 15 ingemar.andersson@ststrailerservice.se
    Hjemmeside

    Jönköping/Ljungarum
    Kabelvägen 9, tlf.: +46 (0) 36 – 31 49 99
    jonkoping@ststrailerservice.se
    Kontakt: Lennart Emilsson, tlf.: +46 (0) 70 – 495 41 22 lennart.emilsson@ststrailerservice.se
    Hjemmeside

    Mjölby/Hagalund
    Hagalundsgatan 2, tlf.: +46 (0) 142 – 29 84 90 mjolby@ststrailerservice.se
    Kontakt: Lars-Åke Larsson, tlf.: +46 (0) 70 – 529 65 43
    lars-ake.larsson@ststrailerservice.se
    Hjemmeside

    Norrköping/Åby
    Pjältvägen 3, tlf.: +46 (0) 11 – 16 63 11
    norrkoping@ststrailerservice.se
    Kontakt: Peter Fredriksson, tlf.: +46 (0) 70 – 529 64 03 peter.fredriksson@ststrailerservice.se
    Hjemmeside

    Örebro/Berglunda
    Berglundavägen 14, tlf.: +46 (0) 19 – 19 68 80
    orebro@ststrailerservice.se
    Kontakt: Ulf Augustsson, tlf.:+46 (0) 70 – 595 41 88
    Hjemmeside

    Sundsvall/Birsta
    Förmansvägen 9, tlf.: +46 (0) 60 – 10 01 50 sundsvall@ststrailerservice.se
    Kontakt: Torbjörn Bergström, tlf.:+46 (0) 70 – 495 40 11 torbjorn.bergstrom@ststrailerservice.se
    Hjemmeside

    Umeå/Västerslätt
    Kontaktvägen 1, tlf.: +46 (0) 90 – 17 80 00
    umea@ststrailerservice.se
    Kontakt: Jonas Johansson, tlf.: +46 (0) 76 – 677 30 54 jonas.johansson@ststrailerservice.se
    Hjemmeside

    Luleå/Storheden
    Kontaktvägen 1, +46 (0) 920 – 25 41 80
    lulea@ststrailerservice.se
    Kontakt: Karl-Erik Larsson, tlf.: +46 (0) 72 – 500 52 05
    karl-erik.larsson@ststrailerservice.se
    Hjemmeside

    Kontakt

    Mikkel Keller

    Serviceleder

    99 48 33 49
    mk@vmtarm.dk
    Facebook LinkedIn YouTube